ESET Smart Security 10 (2017)

Zdarma vyzkoušet | Koupit | Požadavky na systém | Dárek zdarma | Zpět na úvodní stranu

Komplexní ochrana - Eset Smart Security 10 (2017)

Komplexní chytrá ochrana je v domácím prostředí nezbytná stejně jako kdekoli jinde. Eset Smart Security 10 vám i vaší rodině pomůže ochránit ta nejcennější data před infiltracemi a hackerskými útoky a obtěžujícími spamovými zprávami. Díky jeho minimálnímu zatížení jej můžete spouštět prakticky na jakémkoli počítačovém systému bez obav přetížení z jeho výkonu a ze snížení úrovně ochrany.


Doprava na antivirové programy zdarma


Účinnost a síla produktu si obvykle vyžadují vysoké náklady. Ty nejúčinnější počítačové aplikace zároveň vyžadují značné množství systémových zdrojů, což je na druhé straně vyrovnáno vynikajícími výsledky. Takto by ale neměla fungovat bezpečnostní řešení, jejichž cílem je ochránit váš počítač, a zároveň zachovat maximální výkon. Eset Smart Security 10 není bezpečnostní balík složený z různých modulů, z nichž každý nabízí svou jedinečnou technologii, ale jedná se o inteligentní řešení poskytující několikanásobnou funkčnost na úplně nové úrovni.

Většina bezpečnostních řešení je neprakticky poskládána dohromady z různých produktů a vyžaduje, aby mnoho procesů probíhalo simultánně, a proto je skoro nemožné, aby uživatel dosáhl při práci 100% výkonnosti.

Eset Smart Security 10 bylo vyvinuto jako úplně nové, vysoce optimalizované řešení integrující 4 funkcionality v jednom, což zajišťuje ten nejvyšší výkon při minimálním zatížení a spotřebě paměti.

ESET Smart Security verze 10 byl navržen tak, aby poskytoval maximální funkčnost a přitom používal pokročilé technologie proaktivní detekce, a tím zajistil maximální ochranu proti virům, trojským koňům, červům, adware, spyware, phishingu, rootkitům a jiným internetovým hrozbám. To vám dovolí surfovat na internetu, hrát hry, pracovat s multimédii nebo posílat emaily přátelům pohodlně v klidu domova.


Roky prověřená kvalita technologie ThreatSense zajišťující detekci škodlivého kódu byla dále zdokonalena a spolu s osobním firewallem a antispamem vytvořila nový produkt, kde jednotlivé moduly spolupracují v dokonalé synergii: ESET Smart Security.

Eset Smart Security 10 je komplexním řešením pro bezpečnost PC v síti. Eset Smart Security 10 zahrnuje mimo jiné antivirus a antispyware. Před síťovými útoky pak chrání personální firewall se systémem IDS a komfort uživatele zvyšuje antispam filtrující nevyžádanou poštu včetně phishingu.