Kde koupit
ESET Smart Security?

Zdarma vyzkoušet | Funkčnost | Požadavky na systém | Dárek zdarma | Zpět na úvodní stranu


Co dostanete za své peníze?


Ochranu proti odcizení

Lokalizujte ztracený notebook na mapě* a vzdáleně sledujte aktivitu na zařízení. S aktivním modulem Anti-Theft jsou data uložená na počítači chráněna na maximální úrovni.

Bezpečný internet pro děti

Ukažte dětem jen pozitivní stránku používání internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat více než 20 kategorií internetových stránek s potenciálně nevhodným či nebezpečným obsahem a v případě potřeby takovou stránku přidat do seznamu blokovaných stránek.

Proaktivní ochranu

Technologie ThreatSense kombinuje různé úrovně detekce a včasné výstrahy, které vás inteligentně ochrání před internetovými hrozbami ještě předtím, než proniknou do vašeho počítače. Společně se zabudovaným osobním firewallem a antispamem pak máte k dispozici komplexní bezpečnostní řešení, které vás ubrání.

Vynikající detekci

Přesná identifikace známých i neznámých hrozeb. Díky této vlastnosti získávají produkty ESET opakovaně ocenění z nezávislých testování po celém světě. A to i proto, že díky inteligentní detekci nevyvolávají téměř žádné falešné poplachy. (AV-Comparatives.org)

Nízké zatížení systému

Nižší nároky na paměť a výkon procesoru zaručují, že počítač se nezpomalí, kdykoliv potřebujete jeho výkon při své práci, hrách, surfování po internetu, stahování dat či e-mailování.

Rychlost

Vysoce výkonná technologie zaručuje rychlé skenování souborů i včasné získávání produktových aktualizací.Doprava na antivirové programy zdarma